Zpět

Vstupujeme do COD2 světa!

3 března 2024

Vítáme v našich řadách hráče Call of Duty 2!

20 let. Přesně tolik uplyne příští rok od vydání této klasické FPS střílečky z prostředí druhé světové války. Možná si říkáte, co nás k angažování sekce v této hře vede, když tady máme populárnější tituly jako Valorant či CS2. Nostalgie? Možná. My jsme si řekli, že i tito, většinou již chlapi od rodin, můžou dostat šanci v dnešním eSportovém týmu.

Jedná se o partičku, kde někteří tento titul hráli již před 14 lety, další začali o něco déle. I tak je ale obdivuhodné, že i s menšími přestávkami se tomu věnují tak dlouho. Víceméně každý z nich dokázal během svého hraní ukořistit pomyslné umístění na bedně. Tato sestava, až na jednu výjimku, spolu hraje již třetím rokem a za sebou mají několik lan turnajů, kde bohužel chybí společný úspěch v podobě medailového umístění.

Své k tomu řekl také kapitán sekce Pavel “toxaaz“ Štěpán:

„V první řadě bych chtěl poděkovat vedení GLORE za přijetí a říct, jak jsme nesmírně rádi, že můžeme hájit právě jejich barvy. Určitě se budeme chtít ukázat v dobrém světle na té naší malé „oldschool“ scéně. První akcí, kde nás uvidíte, bude lan akce ICL60 v Budapešti.“

Reprezentovat nás budou na již zmíněném turnaji ICL60 v maďarském Budapešti, kde se jako jediný český zástupce pokusí prostřílet k co nejlepšímu výsledku.

Nová CoD2 sestava:

Pavel „toxaaz“ Štěpán
Petr „lxk“ Sokol
Tomáš „evil“ Poupal
Tomáš „topyxZ“ Topínka
Trako „swilla“ Abdulah

Doufejme, že se klukům u nás bude dařit a jejich první výrazné umístění zaznamenají právě pod našimi barvami. Vítejte!

Partneři

  • FIFINE
  • Leo Express
  • Puma
  • TP-Link
  • White Shark