O nás

#RETURNOFTHEKING. S tímto heslem jsme se v roce 2020 rozhodli od základu změnit nejenom tuzemskou esportovou scénu. Pocházíme z Ostravy, naše cíle jsou ale mnohem větší. Od začátku razíme cestu skrz rozvoj mladých a neznámých hráčů, výchovu vlastního talentu, fair play a popularizaci esportu. Zaměřujeme se nejenom na klasické PC hry, ale také na mobilní tituly a konzole. Ve všem, co děláme, chceme patřit mezi špičku.

Navštivte náš Instagram

 • 15K+

  vyhraný prizepool

 • 4K+

  počet fanoušků

 • 4

  roky na scéně

 • 10

  trofejí

Důležité milníky

2020

Vznik týmu GLORE

Naše první sezóna. Stanovili jsme si vlastní cíle a vize, a začali jsme pracovat tom, co je pro nás klíčové. Aktivně vyhledáváme mladé a neznámé talenty, se kterými pracujeme a společně stoupáme nahoru. Zapojujeme se do fungování esportu v Česku a na Slovensku a společnými silami jej popularizujeme a šíříme mezi širokou veřejnost. V prvním roce jsme si vyzkoušeli řadu herních titulů, vedle League of Legends, PUBG, Rainbow Six Siege a FIFA jsme byli úspěšní zejména v mobilních Brawl Stars, kde se nám podařilo postoupit na Mistrovství ČR a zakončit sezónu skvělým 5. místem!

2021

První účast na mčr v počítačových hrách

V našem druhém roce jsme se rozhodli zaměřit především na populární Counter-Strike: Global Offensive. Vyhlédli jsme si neznámý tým poskládaný z hráčů prakticky bez zkušeností, ale s velkým talentem. Po jejich úspěšné kvalifikaci do 2. COOL ligy jsme kluky oficiálně vzali pod svá křídla a aktivně se podíleli na jejich rozvoji. V druhé lize jsme neměli konkurenci a po jejím jednoznačném ovládnutí jsme zvládli i baráž a postup do první ligy, mezi tuzemskou CS:GO špičku. Vedle toho jsme nezaháleli ani v rozvoji ostatních sekcí. Znovu jsme potvrdili, že v Brawl Stars patříme mezi nejlepší, a znovu jsme na MČR obsadili 5. místo.

2022

Vítězství na MSR ve hře Brawl Stars

Rok plný překvapení. Pokračovali jsme v jízdě napříč tuzemskou a zahraniční scénou. Našim střelcům se zadařilo na slovenském Dr.Max Majstrovstvá SR v elektronických športoch, kde se úspěšně prosadil i Brawl Stars tým, který ukázal jasnou dominanci a nenašel konkurenta. Právě na mobilní hry jsme se během tohoto roku zaměřili a soustředili. Sestavili jsme tým i pro Wild Rift, úspěšně se kvalifikovali na Mistrovství ČR v mobilních hrách, a s oběma týmy obsadili bronzovou příčku. Náš dominantní a již zkušený Brawl Stars tým navíc zazářil také v Xiaomi Masters, kde kluci potvrdili, že patří na pódium.

Partneři

 • FIFINE
 • Leo Express
 • Puma
 • TP-Link
 • White Shark