Ambasadoři

Chceš se stát součástí naší komunity? Ozvi se nám na e-mail info@glore.cz!

MissHell 153K SLEDUJÍCÍCH

Miss Hell je česká streamerka a YouTuberka, která se specializuje především na hry jako CS2, Fortnite a Valorant. I přesto, že se střílečkám věnuje již dlouho, stále si udržuje svůj unikátní styl. Důležitým prvkem jejího obsahu je zábava, ať už ve formě vtipných challenge, vlogů či jiných videí, které najdete na jejím YouTube kanálu.

Cilia 13K SLEDUJÍCÍCH

Veronika, známá pod přezdívkou Cilia, vyniká jako talentovaná česká cosplayerka a příležitostná streamerka. Nejraději se ponořuje do dobrodružství světa League of Legends, ale stejně tak si užívá odpočinkové chvíle s hrami jako Heroes of Might and Magic nebo Zaklínač. Vedle vášně pro cosplay a streamování také rozvíjí svou kreativitu prostřednictvím psaní creepypast.

Verundula 12K SLEDUJÍCÍCH

Verundula je talentovaná streamerka a influencerka, usilující o vytvoření silné komunity a prosazení se na české Twitch scéně. V jejich vysíláních lze objevit poutavé interakce s fanoušky a hraní různých herních titulů, včetně Valorantu nebo Counter-Strike 2.

Miwako 800 SLEDUJÍCÍCH

Miwako je holka, která miluje hry, zasvěceně o nich diskutuje a nejraději se vžívá do rolí jejich postav. Cosplay je pro ni víc než jen koníček - je to vášeň, která ji naplňuje stejně jako hráčské dobrodružství. Když není v práci, věnuje veškerý čas těmto třem věcem, které jí dávají radost a smysl. Zajímavým faktem o ní je, že se seznámila se svým partnerem před 13 lety během raidu ve World of Warcraft a od té doby společně prožívají radost z raidování i ze vztahu.

Partneři

  • FIFINE
  • Leo Express
  • Puma
  • TP-Link
  • White Shark