Zpět

GLORE X FIFINE

16 února 2024

GLORE vstupuje do roku 2024 s novým partnerem, společností FIFINE, která našim hráčům poskytuje prvotřídní herní vybavení.

Naše organizace GLORE se rozrůstá a sbírá úspěchy nejenom na československé esportové scéně. Snažíme se podporovat nadějné talenty a budoucí hvězdy, klademe důraz na nekompromisní kvalitu ve všem, co děláme. Proto jsme nadšeni, že můžeme představit našeho nového generálního partnera, společnost FIFINE, která nám pomůže v rozvoji organizace.

Věříme, že úspěch v esportu vyžaduje nejen talent a tvrdou práci, ale také nejlepší možné vybavení. Díky partnerství se značkou FIFINE máme možnost poskytnout našim hráčům vysoce kvalitní audio vybavení, které jim zaručí bezproblémovou komunikaci a maximální výkon.

Manažer esportového týmu GLORE, Jaroslav Kožušník, vyjadřuje radost z tohoto partnerství: „Jsme nadšeni, že se nám podařilo získat tak silného partnera jako je společnost FIFINE. Věřím, že tato spolupráce nám pomůže v dosažení cílů pro letošní rok a zároveň pomůže značce FIFINE rozšířit své povědomí v rámci československého trhu.“

Brand marketingová manažerka FIFINE, Emily, dodává: „Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s GLORE na tomto projektu, který nás posune vpřed v oblasti herního audia. Spojení našich sil s vynikajícími hráči posílí hodnoty obou společností. Jsme odhodláni růst po boku mladé generace a inspirovat všechny, aby dosáhli úspěchu.“

S novými ambicemi a plány vstupujeme do nového roku. Těšíme se na nadcházející turnaje a na to, že se společně s FIFINE ukážeme na československé scéně v co nejlepším světle.

Partneři

  • FIFINE
  • Leo Express
  • Puma
  • TP-Link
  • White Shark