Zpět

Zdravíme brawlery

4 září 2020

Přivítejte společně s námi pod křídly GLORE celou zbrusu novou sekci! Jsme rádi, že vám můžeme představit náš Brawl Stars tým, který má na následující týdny velmi nabitý program. V mobilních hrách vidíme velkou budoucnost a poslední dobou jednoznačně potvrzují svoje místo v esport světě, ať už se jedná o Hearthstone, PUBG Mobile nebo právě Brawl Stars. A můžeme říct, že GLORE sestava pro tuto hru vypadá velice slibně:

• Dušan „Python“ Koreny
• Jiří „Salty“ Vilímovský
• René „Rendzy“ Varga
• Marián „Majo“ Madar

V této sestavě hoši totiž zabojují o postup na Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách, které se bude konat 6. až 8. listopadu v Brně. I když spolu hrají jen chvíli, velký individuální skill, zkušenosti z předchozích týmů a turnajů a super atmosféra v týmu jim to bohatě vynahrazuje, ambice této mladé a nadějné sestavy rozhodně nejsou malé.

Last Call turnaj o šest posledních míst na brněnský vrchol sezóny se odehraje už v neděli 13. září a kluci se, společně se 23 dalšími týmy, pokusí urvat postup – my věříme, že se jim to bez problému podaří a budeme fandit! A vy můžete taky, vše se bude vysílat na PLAYzone Twitchi.