Zpět

Víc paměti s Transcend

4 května 2021

Minule jsme vám představili periférie, se kterými naši hráči podávají luxusní výkony třeba ve 2. Tipsport Cool lize v CS:GO, kde se hrdě drží na prvním místě – jen pořádná myš a nadupaná klávesnice ale samozřejmě nestačí. Důležité je, co se skrývá uvnitř našich gaming počítačů. A od toho máme Transcend.

Transcend je mezinárodní tchajwanská firma, kterou vítáme mezi našimi partnery! Zaměřují se na SSD disky, paměti RAM a další mechaniky nebo externí disky, které posílí výkon vašich mašin nebo jim naopak odlehčí, protože na ně přenesete část souborů.

V esportu nehrají rozdíl vteřiny, ale milisekundy, rozhoduje každý jeden frame. Proto jsme nadšení, že naši borci budou odteď hrát s technikou od Transcend. A co víc, vy můžete taky! Pokud přemýšlíte nad koupí nového SSD disku, díky kterému se na server připojíte rychleji, nebo vám dochází úložiště a hodil by se vám flash disk, podívejte se třeba na CZC.cz – Transcend vás určitě příjemně překvapí. A mrkněte taky na jejich stránky, Instagram nebo Facebook

Tohle partnerství je pro nás další krok kupředu a jsme rádi, že jste s námi!