Zpět

Staronový Brawl Stars tým

13 srpna 2021

Netrvalo to ani dva měsíce a vítáme v našich řadách znovu Brawl Stars sekci! Jak jsme říkali, rozhodně jsme nedali mobilním hrám sbohem – Brawl Stars věříme a skvěle nám do organizace zapadá.

A míříme vysoko! Tým, který jsme teď ve staronovém složení přebrali pod svá křídla jednoznačně patří do Top 4 na tuzemské scéně a míří znovu na MČR. V sestavě Rene „Rendzy“ Varga, Dušan „Python“ Koreny, Jan „Janko“ Kotrč a Daniel „Divi“ Divácký hoši momentálně drží pohodlnou pátou pozici v bodovací kvalifikaci na MČR a už za pár dnů budou mít skvělou příležitost ukořistit další cenné body!

20. srpna se totiž bude konat finále měsíční Samsung MČR BS Battle, do kterého kluci přešli třemi kvalifikacemi, přičemž v posledních dvou se dostali až do Top 4 týmů. Plán zní jasně, přivézt domů co nejvíc MČR bodů a k tomu jednu z peněžních cen za první tři místa!

Držte klukům palce a uvidíme se na MČR! Rendzy a Python se v GLORE barvách na MČR podívali už loni – těšíme se, až tam letos přivedou naši novou sestavu!