Zpět

Směr MČR v mobilních hrách

13 září 2020

Naše čerstvá Brawl Stars sekce sklízí první úspěchy a míří na Mistrovství České republiky v mobilních hrách! V neděli 13. září se totiž konal závěrečný turnaj sezóny, Samsung Last Call, o kterém jsme vás již informovali v minulém článku. 19 týmů v něm změřilo síly a zabojovalo o šest postupujících míst na letošní MČR – a GLORE byl jedním z úspěšných!

Před turnajem bylo jasných několik favoritů, ovšem komentátoři řadili náš výběr mezi černého koně turnaje s tím, že hoši mají na to potrápit i nejsilnější týmy. A tahle sázka by jim vyšla. Turnaj se hrál švýcarským systémem se šesti koly, ve kterých jsme se postupně utkali s týmy Lutea, Mighty Bosses, Team BRUTE, Best CZ/SK, Inaequalis a Online Vision Gaming. Ze šesti zápasů jsme prohráli pouze dva, a to s BRUTE a velmi těsně s Inaequalis, kteří patřili k favorizovaným celkům a oba také postoupili, takže se nám otevírá příležitost k pomstě na MČR! Po čtyřech výhrách a dvou prohrách jsme totiž měli dostatek bodů na pohodlný postup.

Našemu týmu gratulujeme k úspěchu a věříme, že na hlavním turnaji nezklamou a máme se určitě na co těšit. MČR v mobilních hrách se letos bude konat již za necelé dva měsíce, 6.-8. listopadu v Brně. GLORE tam bude, buďte s námi!