Zpět

Sbohem, Rainbow Six: Siege a Brawl Stars!

2 července 2021

Loučíme se se dvěma našimi herními sekcemi – s týmem Rainbow Six: Siege a mobilním Brawl Stars. Nebyla to lehká rozhodnutí, ale věříme, že nás posunou tím správným směrem.

Ukončení R6 sekce nás opravdu mrzí, kluci s námi byli skoro od začátku a skvěle nás reprezentovali na tuzemských i mezinárodních turnajích. Po loňské kvalitní a úspěšné jízdě první československou Rainbow Six: Siege Paddock ligou jsme pokračovali do letošní druhé sezóny a organizátoři z TopGaming si s pokračováním ligy pořádně vyhráli, a kromě českých a slovenských týmu liga expandovala také do Maďarska. I když jsme byli po základní fázi nuceni ligu opustit bez jediné výhry, kluci se aktivně rozjeli v mezinárodních soutěžích, bojovali v nejvyšší skupině ELC Spring League, kde obsadili krásné 5. místo, a dostali se až do finále dánské CTL League!

Bohužel podpora turnajů v této hře je z řad pořadatelů dlouhodobě velice nízká, vlastně se nic pravidelně nehraje a nám tak nedává smysl tuto sekci držet při životě. Je to veliká škoda, nicméně přejeme klukům jen to nejlepší, děkujeme jim za reprezentaci a věříme, že se naše cesty ještě někdy protnou!

K druhému konci, rozpuštění mobilní sekce hry Brawl Star, jsme se rozhodli, protože tým bohužel nesplňoval naše očekávání. I tak ale klukům děkujeme za všechno a přejeme jim hodně štěstí v budoucím nejen esportovém životě! 

I když nyní po této změně nemáme žádný mobilní tým, nedáváme mobilním hrám ale úplné sbohem! Něco už se připravuje… ale to zase až příště!