ROZLOUČENÍ S CS:GO TÝMEM

Naši nadějní střelci, které jsme vám představili v jednom z minulých článků, se s vervou pustili do bojů o postup do 2. Tipsport COOL ligy. Bez problému přešli přes týmy jako nEophyte nebo Mindfinder, vyrovnaný boj svedli i s ENTERPRISE a dostali se až do samotného finále kvalifikace. Vedle toho skvěle vstoupili i do ESEA OPEN ligy, kde během května nasbírali 8 výher v řadě.

S velkou lítostí proto oznamujeme, že se po několika týdnech s týmem kvůli interním problémům bohužel musíme rozloučit. Tým vyhlédnutých a kvalitních mladých hráčů nedodržel stanovené podmínky a neobešel se bez neshod, kvůli čemuž jsme nebyli schopni dohrát finále o postup do 2. Tipsport COOL ligy. Po tomto neúspěchu jsme zkoušeli obměnit část sestavy a dohrát ESEA OPEN ligu s hostujícími hráči, i přes skvělé skóre čítající 11 výher a 5 proher jsme se ale nakonec rozhodli, že bude nejlepší ligu opustit a především se soustředit na vyřešení problémů v týmu.

Přejeme tímto hráčům hodně štěstí do osobního a esportového života a věříme, že se s některými z nich ještě setkáme – ať už v našich řadách, nebo na bojišti proti nám. Momentálně aktivně hledáme nový CS:GO tým a věříme, že se brzy vrátíme do akce!

524 zobrazení

Sdílet na:

Souvisejíci články

Zobrazit všechny