Zpět

Rainbow Six: Siege tým se prostřílel do playoff

20 srpna 2020

Hoši z našeho Rainbow Six: Siege týmu úspěšně prošli první částí československé Paddock ligy od portálu TopGaming a postupují do playoff!

Po devíti hracích kolech se GLORE tým s 29 body za devět výher a stejný počet proher umístil s bezpečným náskokem na šestém místě v tabulce, těsně za FoX Clan a REViTAL GAMiNG. Na prvních třech příčkách skončila vyrovnaná dominující trojice týmů Fadee Gaming, DEFEATERS a Dark Tigers. Po napínavém finiši, kdy jsme 8. srpna v posledním kole jednou vyhráli a jednou prohráli právě s hochy z REViTALu, jsme si zajistili poslední postupové místo a míříme dál! 

A že je kam – TopGaming si pro ligové playoff přichystal výborný program. Hry se odehrají o víkendu 19. a 20. září a studio bude umístěno v pražském Reload Esports Baru na Smíchově, kde také celý víkend poběží přímý přenos soubojů o prvenství v Paddock lize. Nabízí se tak úžasná příležitost podpořit náš tým a rovnou i celou mladou R6 scénu v Česku! Těšíme se na vaši podporu ať už na streamu nebo přímo na místě v Realoadu a věříme, že to klukům v čele s kapitánem Kryštofem „BL1TZ“ Krýslou bude o víkendu dobře střílet!