Zpět

První zářezy v Rainbow Six: Siege

26 června 2020

GLORE úspěšně proniká i na Rainbow Six: Siege scénu! V květnu představil herní portál TopGaming první československou ligu v R6, a protože se sešlo velké množství týmů, bylo nám nabídnuto vzít jeden z nich pod svá křídla a zaštítit ho naší organizací, za což TopGaming velmi děkujeme! O první ligový titul se tedy utkáme v následující sestavě:

• Kryštof „BL1TZ“ Krýsl
• Jakub „Kubicek12“ Dědík
• Petr „K3nta“ Vašš
• Richard „Houmie.“ Ďuračka
• Patrik „Zeroface“ Hanzen

Ligovou kvalifikací na konci května prošli naši hoši bez problému a umístili se s jedinou prohrou na 3. místě po výhře 7-3 nad Rulers Esports. 13. června byla slavnostně zahájena samotná liga a po skvělém začátku se zatím držíme na průběžném 4. místě se třemi vítězstvími a jednou prohrou. Liga je velmi vyrovnaná a pokračuje až do konce léta, čeká nás ještě 7 napínavých kol a o všem vás budeme pravidelně informovat!

Vyjádření kapitána Kryštofa „BL1TZ“ Krýsla:

„Kluci z Top gamingu nám pomohli najít několik organizací, které by mohly zaštítit naši pětici hráčů. Na samém začátku jsme nevěděli, kterou vybrat. Ovšem ihned po komunikaci s manažery jednotlivých organizací nám bylo úplně jasné, za kterou chceme hrát. GLORE jsme zvolili hlavně proto, že už od začátku měli velmi profesionální přístup, cítili jsme z jejich strany skutečný zájem a brzy jsme věděli, že jsme na jedné vlně. Každý z naší pětice hráčů je silný individuální hráč, ale tím že dokážeme velmi dobře spolupracovat i jako tým, dostaneme ze sebe to nejlepší. Chceme si toho jako nový tým hodně dokázat, a proto jsme tady!

Momentálně všechno naše úsilí směřujeme do tréninku a přípravy na zápasy v tuzemské lize, ale určitě se připravujeme i na další ligy, ať už pod r6 jako takovým a nebo v jiných zemích. Náš tým je odhodlaný vyhrávat a ukázat všem, že patříme na vrchol CZ/SK scény.“