Zpět

První Rainbow Six: Siege liga je u konce

25 září 2020

První československá Rainbow Six Paddock liga je u konce a my jsme byli u toho! Poté, co se náš R6 výběr přes základní část prostřílel do playoff ze šestého místa, nezklamal a skvěle se prosadil i v druhé části turnaje.

Na začátku playoff měly některé týmy organizační problémy a do poslední chvíle jsme netušili, s kým se vůbec utkáme, nakonec nás ale v prvním kolem potkal tým FoX Clan – jednoduchých 2:0 na mapy a hurá do boje o medaile! Tam jsme ovšem narazili na Dark Tigers, třetí nejlepší tým základní části ligy. Po vyrovnaném souboji naši hoši bohužel podlehli 1:2 a v neděli je tím pádem čekal poslední zápas o třetí místo s týmem REViTAL GAMING. První mapa ještě vypadala nadějně, ale bohužel jsme zápas nakonec prohráli 0:2 a končíme na 4. místě.

Finále ligy nakonec ovládl tým Fadee Gaming, který si poradil s Dark Tigers 2:0 a tímto jim gratulujeme k vítězství! Jako GLORE ale nemusíme vůbec odcházet s hlavou svěšenou – 4. místo nám zařídilo automatickou vstupenku do druhé sezóny, takže hurá na zimní přípravu! Celé sestavě děkujeme za úžasnou reprezentaci a těšíme se na další úspěchy.