Zpět

Postupujeme do 1. Tipsport COOL ligy!

29 května 2021

Už jste to slyšeli? Už slavíte? Neskutečný úspěch se podařil našim CS:GO borcům – postoupili do 1. Tipsport COOL ligy! A navíc tak hladce, že se určitě začali naši budoucí soupeři pořádně třást.

Ještě docela čerstvá sestava, kterou jsme v březnu převzali pod svá křídla od univerzitního týmu, skočila po hlavě do 2. Tisport COOL ligy a rozhodně na nic nečekala. Pod vedením kapitána Shinkyyho začal tým vyhrávat jeden zápas za druhým a s přehledem se po základní části umístil na prvním místě, jen se dvěma puštěnými mapami. Následovala baráž o postup do první ligy, jedné z nejvyšších a nejprestižnějších tuzemských soutěží.

Tam na nás v prvním kole čekali DEFEATERS, kterým se v minulé sezóně moc nedařilo. Nedařilo se jim ani proti naší sestavě – výsledky 16:8 a 16:5 znamenaly rychlý proces. V následujícím kole se nám postavili Dark Tigers, kteří také bojovali o udržení v nejvyšší lize. A právě jejich spot jsme po napínavém zápase získali! Šlo se do tří map, v té první dokonce do prodloužení, ale nakonec třetí Overpass rozhodl v náš prospěch – a v nadcházející sezóně 1. Tipsport COOL ligy tak uvidíte i GLORE barvy!

Druhou ligou i baráží o postup jsme tedy hladce prošli bez jediného prohraného zápasu. Kluci si teď dopřejí zasloužený odpočinek a nažhaví svoje Genesis periferie a Transcend disky, první liga čeká!