Zpět

Pořádně nabitý týden

22 listopadu 2020

Druhý listopadový týden se nesl jednoznačně ve znamení československé Brawl Stars scény! Nejprve se v pátek odehrálo Samsung Mistrovství České republiky v mobilních hrách, v neděli poté vyvrcholilo Mistrovství Ostravy – Ovachamp. A naši hoši se v barvách GLORE zúčastnili obou velkých turnajů!

Na MČR, které se nakonec uskutečnilo celé online, jsme začali ve skupině A a po prvních třech zápasech jsme měli na kontě dvě výhry proti Online Vision Gaming a Sazka.BRUTE a jednu prohru se Sampi.Tipsport. Tím jsme si zajistili pohodový postup do play-off z druhého místa, kde to pro nás ale bohužel skončilo – hned v prvním kole jsme bohužel podlehli Inside Games 0:3 a museli jsme se s letošním MČR rozloučit. Napínavé finále, ve kterém Sampi porazili eSubu, jsme tedy sledovali už jen zpovzdálí a hoši se začali soustředit na Ovachamp.

V neděli 15. listopadu odpoledne to vypuklo zápasem proti Brute, které jsme porazili stejně jako o dva dny dříve na MČR. Tím jsme se dostali do semifinále, kde jsme ovšem nedokázali zdolat tým Inaequalis a sestoupili jsme tak do lower bracketu – v něm už ale GLORE nic nezastavilo. Zvládli jsme porazit tým MECHA, ENTERPRISE ESPORT a ve finále lower bracketu jsme se znovu střetli s Inaequalis. Pomsta byla sladká, výhra 3:1 nás dostala do samotného grandfinále celého turnaje proti úřadujícím mistrům České republiky Sampi.Tipsport.

Byla to pořádná bitva, ale nestačili jsme na ně a prohráli jsme 0:3. Z Ovachampu si tedy odnášíme krásné druhé místo!