Zpět

Partnerství s Genesis

11 dubna 2021

Každý správný hráč potřebuje dvě základní věci – hromadu skillu a kvalitní vybavení. Oboje se krásně doplňuje a dostane vás to postupem času až na vrchol. To víme i my v GLORE, a proto vedle toho, že pracujeme s našimi mladými talenty a rozvíjíme jejich schopnosti a herní znalosti, rozhodli jsme se zapracovat také na té druhé, neméně podstatné složce – a s tím nám pomohli v Genesis!

Genesis je mezinárodní značka herního příslušenství pro každého, komu alespoň trochu záleží na tom, s čím hraje. Kladou vysoký důraz na unikátní design, ergonomii a samozřejmě precizní kvalitu ve spravování komponentů – to jsou všechno základy úspěchu, které nám v GLORE jsou více než sympatické. Jsme proto nadšeni, že vám můžeme oznámit spolupráci právě s Genesis, kteří se stávají naším oficiálním partnerem v oblasti herního příslušenství!

V rámci jejich produktové značky #GenesisGaming, která už dlouhou dobu spolupracuje s top esport týmy a objevuje se pravidelně na předních světových esportových turnajích a eventech, nám Genesis poskytli spoustu herních periférií a příslušenství, jako klávesnice, herní myši nebo podložky pod myši. 

Věříme, že s jejich produkty budou spokojeni nejen naši reprezentati, ale že můžou pomoct v rankedu i vám – neváhejte se proto mrknout na jejich Facebook, sledovat je na Instagramu anebo rovnou zavítat na jejich stránky! A napište nám, s čím hrajete doma vy.