Zpět

Ne jedno, ale dvě mistroství

29 října 2021

Vrchol tuzemské esportové sezóny se nezadržitelně blíží – a to hned dvakrát! A tušíte správně, GLORE samozřejmě bude u toho, hned dvakrát. Brněnské výstaviště naplno ožije esportem, ve dnech 24. až 28. listopadu se tam budou bok po boku konat Mistrovství ČR v počítačových i mobilních hrách. 

Jako první se na to mobilní probojovala naše Brawl Stars sekce, které se v průběhu celé kvalitní sezóny podařilo pohodlně nasbírat dostatečný počet mistrovských bodu a už na konci září tak zaslouženě obdržela pozvánku do Brna. Hned potom v rámci přípravy získala ještě dvakrát po sobě stříbro na posledních dvou turnajích v rámci Ostrava Championship, kluci jsou rozehraní a na MČR pojedou s jasným cílem.

Náš CS:GO tým na sebe nenechal dlouho čekat, poradil si s eSubou Youngsters nebo Sampi.Tipsport a dostal se do TOP 4 na AOC MČR Tour, s čímž ruku v ruce přišla vstupenka na Mistrovství ČR v počítačových hrách! Los nás poslal do skupiny B, kde se utkáme s eEriness, Sampi.Tipsport a ENTERPRISE esports. Doufáme, že nás přijedete do Brna pořádně podpořit! Bude to potřeba, konkurence je našlapaná, ale všichni se těšíme!