Zpět

Nadupaný podzim

14 října 2022

V GLORE máme za sebou vyčerpávající léto a před sebou plný podzimní kalendář. Za posledních pár měsíců se toho v naší organizaci stalo opravdu hodně, pojďme se podívat na to nejdůležitější!

Na první pohled očividná novinka, náš tým se krásně rozrostl. V současné době hájí naše barvy rekordních 6 týmů a nevedou si vůbec špatně. Nedávný obrovský úspěch zaznamenala už naše stálice, tým v mobilní hře Brawl Stars. Kluci nejprve obsadili slušné třetí místo na Mistrovství ČR a vzápětí vyhráli Mistrovství i na Slovensku a odnesli si krásných 1500 EUR!

Velké změny se konaly ve dvou nejpopulárnějších esportových titulech – LoLku a CSGO. V League of Legends máme momentálně tým na hlavním off-season Hitpoint Winter turnaji. Po solidním druhém místě ve skupině jsme přes eSuba Academy postoupili do play-off, kde nás čeká těžký zápas proti SINNERS. Věříme, že kluci ukážou, co mají v sobě! Příští sezónu se chceme na naši LoL sekci soustředit mnohem více než letos, a skvělé výkony v Hitpoint Winter zatím vypadají slibně.

V Counter-Strike: Global Offensive jsme pod svá křídla vzali vítěze z kvalifikace na Mistrovství Slovenska, nicméně v samotném turnaji se klukům těsně nepodařilo porazit Dynamo Eclot a Entropiq Prague a v turnaji jsme již dohráli.

Co se zbylých sekcí týče, náš Wild Rift tým už vyhlíží Mistrovství ČR na konci října, kam vstupuje jako jeden z hlavních favoritů turnaje. V PUBG nás za týden čeká očekáváné potvrzení postupu na MČR, současně hoši bojují i o účast v příští Sazka eLeague. Kolegové z mobilní verze PUBG se zase ucházejí o místo ve světovém PUBG Mobile Club Open turnaji.

Jak je vidět, čeká nás opravdu nabitý podzim! Vrcholem tuzemské scény bude v několika hrách nadcházející MČR, pravidelně nám můžete fandit i v ostatních zmíněných turnajích. Děkujeme za podporu a potkáme se u obrazovek!