Zpět

Máme nabito

18 ledna 2021

Netrvalo to dlouho a přinášíme vám první žhavou novinku roku 2021 – GLORE CS:GO sestavu! Je nám potěšením přivítat pod našimi křídly pětici ostřílených hochů a věříme, že nás čeká velmi úspěšná sezóna.

Náš Counter-Strike: Global Offensive tým vypadá následovně:

• Jakub „LogaN“ Moravec
• Adam „dexeden“ Vaněk
• David „náboj“ Hartman
• Andreas „TATAR“ Ďuriš
• Matěj „mult1“ Krejčík

Některá ze jmen vám mohou připadat povědomá a není to náhoda. Kluci za sebou mají několikaleté působení v nejrůznějších tuzemských týmech jako eEriness, nEophyte, Fraternitas nebo Gunrunners, často se potkávali na turnajích a minulý rok se rozhodli sestavit tým a dát se dohromady. Jsou skvěle sehraní, trénují už přes 3 měsíce, mají jasně dané role v týmu a nebojí se nových výzev.

Pod vedením IGL LogaNa a supporta náboje, kteří bok po boku před lety hráli právě ve Fraternitas a sbírali úspěchy třeba na slovenských Y-Games, se v barvách GLORE zapojí do boje o úspěch v mezinárodní ESEA lize a před sebou budou mít jasný cíl pro letošní rok – Mistrovství ČR. 

Rok 2021 vypadá pro naši organizaci velmi slibně a nezbývá se než těšit, jak naše sestava obstojí proti ostatním tuzemským celkům, jejichž sestavy až na výjimky také prošly dramatickými změnami. Věříme, že sázka na kombinaci zkušeností a mladého talentu se vyplatí, držte klukům palce!