Zpět

Legendy odcházejí

6 září 2020

Všechno krásné jednou končí a nejinak je tomu i ve světě esportu – po skončení druhé Hitpoint Masters ligy se v dobrém loučíme s naší League of Legends sestavou, která reprezentovala barvy GLORE na československé scéně v minulých měsících.

Redfoo, Rošťák, Laudon, Skyp, Špalda a Mauss hrdě bojovali v druhé Hitpoint Masters lize, kde skončili celkově na pátém místě a postoupili do playoff s vidinou postupu do prestižní první ligy. Po nadějné jízdě bohužel vypadli ve čtvrtfinále a sen se rozplynul. I tak ale můžou být kluci se svými výkony spokojeni!

Kromě Hitpoint ligy se jim podařilo v červenci obsadit druhé místo na OMEN Summer Series 2020 od Grunexu, kde za sebou nechali třeba Team Brute a ve finále podlehli akademii Vikingekrig. I tak si ale odnesli část krásného prize poolu.

Celému týmu děkujeme za reprezentaci organizace a za společné měsíce. Věříme, že panovala oboustranná spokojenost a nezbývá nám než klukům popřát hodně úspěchů do budoucnosti. A kdo ví, třeba se ještě někdy naše esport cesty protnou!