Zpět

League of Legends tým o sobě dává vědět

1 srpna 2020

Hitpoint Masters 2. liga je v plném proudu a naše League of Legends sestava zažívá skvělých posledních pár týdnů! Máme za sebou pět ze sedmi nabitých herních dnů a boje o postup do play-off vrcholí – z osmi zúčastněných týmu jich do vyřazovací fáze postoupí šest.

Ze začátku se chlapcům moc nedařilo, po prvních dvou hracích dnech se drželi vespod tabulky s jedinou výhrou proti Inaequalis Cor a třemi prohrami. Během třetího hracího dne jsme se ovšem rozhodli zkusit něco nového a po další prohře přišel swap v sestavě – Dominik „Reedfoo“ Kitler a Filip „Skyp“ Trefný se prohodili, Reedfoo šel na bot a Skyp na top. Hned první hra v tomto novém uspořádání přinesla ovoce a kluci si připsali cennou a jasnou výhru proti Vikingekrig Academy!

Ve čtvrtém a pátém hracím dni jsme pokračovali v báječné jízdě – fantastická výhra proti eSuba Academy, jasnému lídrovi celé ligy, a dominance v zatím posledních dvou hrách ukázala, že by se zbytek tabulky měl před GLORE konečně začít trochu třást. V současné době se s bilancí 5-5 nacházíme na sdíleném čtvrtém místě a play-off vypadá více než nadějně.

Čekají nás ale ještě čtyři velmi náročné zápasy, ve kterých se utkáme třeba právě znovu s béčkovými týmy eSuby a Vikingekrig. Budeme potřebovat i vaši podporu – nalaďte si proto ve čtvrtky 6. a 13. srpna stream na twitch.tv/hitpointcz! Těšíme se na vás a uvidíme se v play-off.