Zpět

Hurá do nového roku

31 prosince 2020

GLORE má za sebou první kalendářní rok – byl to rok úspěšný, ale i náročný, plný nových věcí, nových zkušeností, některých pozitivních, některých negativních, plný úspěchů, ale i zklamání. Pojďme si teď rok 2020 prolétnout a shrnout, hlavně ale také nahlédnout do roku 2021. To bude totiž rok ve znamení GLORE.

Největší úspěchy zaznamenaly jednoznačně naše Brawl Stars a Rainbow Six: Siege týmy. Prvně zmiňovaní se na poslední chvíli po velmi úspěšné kvalifikaci probojovali na Mistrovství ČR v mobilních hrách, kde postoupili do play-off. V něm sice už nestačili na zkušenější týmy, nicméně výhry jim hoši nedali zadarmo a jasně na sebe na československé scéně upozornili. Ještě ten samý víkend navíc odehráli další turnaj, Ovachamp, ve kterém se zastavili až v samotném grandfinále a odnesli si z něj neskutečné druhé místo!

Náš R6 tým se letos zúčastnil vůbec první československé ligy v této hře, Paddock ligy, a prostřílel se přes základní část do play-off, kde si hravě poradili s prvním protivníkem. Nakonec ale nadějná jízda skončila, i tak krásným, čtvrtým místem, a co je důležitější – automatickou vstupenkou do dalšího ročníku ligy!

Během letošního roku se u nás v organizaci objevily také League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive týmy, vyzkoušeli jsme si partnerství s Fortnite streamery a vstoupili jsme do České asociace elektronického sportu. Za zmínku stojí například účast LoL týmu v druhé Hitpoint Masters lize nebo jejich druhé místo na OMEN Summer Series 2020 turnaji s hodnotnou cenou, podobně jako CS:GO tým na slovenském Respawn turnaji od Y-Games Slovakia.

Do roku 2021 vstupujeme s velkými plány. Aktivně jednáme o potenciálních partnerství s předními českými sportovními kluby a velkými firmami, sestavujeme nové týmy a slibujeme vám, že se máte na co těšit! Děkujeme vám za podporu!