Zpět

CS:GO tým nepřestává překvapovat

13 července 2021

O tom, jak je poslední dobou rozjetý náš CS:GO tým, kdy se klukům podařilo jako po másle postoupit do první Tipsport COOL ligy, jsme vás již informovali. Od té doby se ale rozjetý CS:GO vlak v barvách GLORE nezastavil, spíš naopak. Přišla totiž mistrovská část AORUS MČR Tour, kde se bojovalo o pořádnou dávku MČR bodů, a i samotnou vstupenku na Mistrovství. A u toho jsme nemohli chybět.

Rozlosování nás poslalo do Skupiny A s eSubou, Dynamo Eclot a DEFEATERS a hned první zápas proti favorizovanému Dynamu naši hoši vyhráli s přehledem 2:0. Ve druhém kole přišla na řadu eSuba, ta byla tvrdším oříškem a bohužel nás porazila na dvě mapy. A nakonec poslední kolo, pro postup do play-off rozhodující. A byla to pořádná bitva s DEFEATERS, šlo se do tří map, na Overpassu jasně rozhodl náš SMK- a vítězství 2:1 tak znamenalo postup do nejlepší čtyřky!

V semifinále jsme se utkali s týmem ENTERPRISE, kteří ale bohužel byli ten den nad naše síly. Na obou mapách si zvládli vybudovat pohodlný náskok, který naši hoši už nedohnali, sen o jízdě až do finále se tedy bohužel rozplynul těsně před jeho branami. I tak ale bereme 3.-4. místo a úžasných 450 MČR bodů, což je úžasný úspěch a kluci se rozhodně nemají za co stydět! Momentálně jich máme na kontě už 600 a patří nám tak 6. místo celkově. Právem se o GLORE mluví jako o největším překvapení turnaje – a to jsme teprve na začátku.

Aby toho nebylo málo, máme pro vás na závěr ještě jednu skvělou novinku. Naše CS:GO řady rozšiřuje ostřílený Patrik „SPEXO“ Hampl a my se těšíme, co v našich barvách předvede!