Zpět

Ambice (nejenom) v mobilních hrách

10 června 2022

Na první pohled se může zdát, že se v GLORE zastavil čas a nic se neděje, ale opak je pravdou! Od začátku roku usilovně pracujeme na rebrandingu, chystáme pro vás spoustu novinek, a tak jsme si řekli, že je na čase vám některé z nich odhalit.

Rozhodli jsme se pořádně zaměřit na mobilní hry, ve kterých vidíme největší potenciál, který zároveň sedí s vizí celé naší organizace. Vzhledem k našim zkušenostem s přechozích sezón jsme se rozhodli pokračovat ve hře Brawl Stars, kde momentálně vyhlížíme nejvyšší příčky na letošním Samsung Mistrovství ČR. Pod svá křídla jsme vzali sestavu kapitána Hortixe, po jehož boku hrají Arči, Dan a Luca. Zatím posledním úspěchem bylo 3. místo v nedávné první kvalifikaci na MČR po porážce ENTERPRISE a už za pár dnů sehrajeme napínavé finále, kde bychom rádi výkon minimálně vyrovnali!

Tím ale rozhodně nekončíme. V blízké době vám představíme náš League of Legends: Wild Rift tým, se kterým pomýšlíme na tuzemské medailové pozice, protože scéna v této mobilní hře se krásně rozjíždí. Kromě mobilních her máme v hledáčku i PUBG, kam bychom se rádi vrátili. Kromě nových mobilních týmů se můžete těšit i na nové dresy, nové vizuály, a hlavně nová partnerství!

Děkujeme za podporu a věříme, že společně prožijeme letos úspěšnou sezónu!