Zpět

Zkušenosti i talent do nové sezóny

2 března 2022

Je tu nová sezóna a s ní pro vás máme i my spoustu novinek. Jednou z nich je naše čerstvá sestava CS:GO týmu! V barvách GLORE se na bojišti představí úplně nová pětice hráčů, kombinace zkušeností a mladého talentu, lačná po úspěších a výhrách! Tohle jsou oni:

• Rudolf „Rutk0“ Kovalčik
• Dominik „hypo“ Lukšo
• David „loyd“ Šefl
• Marek „Piki“ Prikryl
• Oldřich „PR“ Nový

První jméno je určitě fanouškům dobře známé, Rutk0 už nějakou dobu hrál za Team SAMPI, odkud je u nás momentálně na hostování a bude předávat své cenné zkušenosti zbytku týmu. Tým jako in-game leader povede hypo, který si minulou sezónu prošel několika celky a do přípravy vkládá obrovské množství času a dokáže si tým srovnat. Tři zbylí hráči tvoří nadějné jádro týmu, jsou velice talentovaní a GLORE bude pro ně první opravdová zkušenost. Piki a loyd už za sebou lehkou historii mají, a PR je naše mladé eso v rukávu.

Pětice už spolu hraje a pravidelně trénuje, momentálně válcují protivníky v ESEA Open lize s jedinou prohrou po 8 zápasech, a brousí si zuby na československou scénu. Kalendář turnajů pro letošek se ještě dolaďuje, nicméně našim cílem je jednoznačně umístit se mezi 10 nejlepšími tuzemskými týmy, s vyvrcholením na Mistrovství ČR. V hledáčku máme několik konkrétních lig a eventů a o všem vás budeme informovat.

Už několikrát jsme ukázali, že zvládneme velké věci i s neznámými jmény. Věříme, že to letos dokážeme znovu a mladý a nadějný tým s tandemem Rutk0 a hypo se na scéně skvěle zapíše. Buďte u toho s námi!