Zpět

2. Tipsport COOL liga je tady

17 března 2021

GLORE je v 2. Tipsport COOL lize! Cesta to nebyla jednoduchá, místy až trnitá, za to ale s hezkým koncem. Vezměme to od začátku. 

Po několika problémech v naší nové Counter-Strike sekci, kterou jsme vám na začátku letošního roku představili, nevypadala spolupráce s hráči tak, jak bychom si ji oboustranně představovali. I když přišlo několik úspěchů na kvalifikacích na HAL3000 MČR Tour, kluci se nakonec rozpadli a nebyli schopni nadále dodržovat dohodnuté podmínky. Bohužel se to všechno seběhlo zrovna v době, kdy vrcholila dlouho očekávaná kvalifikace do 2. Tipsport COOL ligy, jedné z nejlepších československých lig vůbec. Naše původní sestava tam tedy úspěchy bohužel nesklízela a vše vypadalo bledě.

Bedlivě jsme nicméně sledovali zbytek týmů a napjatě očekávali, jak se zbytek kvalifikace vyvine. Ve hře byly totiž stále dva sloty do hlavního turnaje. Už ze začátku na sebe upozornil univerzitní tým Esport STUBA, který po několika těsných výhrách vyřadil celky jako eSuba Youngsters nebo Winfinity. A nakonec se stali jedním ze dvou postupujících celků.

Organizace zastřešující tento tým se nicméně rozhodla poloprofesionální scénu CS:GO opustit – propustila své hráče, kteří se stali volným týmem. V kontaktu s Esport STUBA jsme byli už nějakou dobu, a proto jsme se dohodli, že hráče, kteří se kvalifikovali do 2. Tipsport COOL ligy, vezmeme pod svá křídla a zastřešíme je vlastní organizací. Hráči tuto možnost přivítali, portál PLAYzone vše schválil a Esport STUBA to celé posvětila.

V nadcházející sezóně, která startuje už za pár dní, tedy uvidíte hrát následující sestavu GLORE:

• Tamer „Shinkyy“ Ghariba
• Pavol „CABYEE“ Vida
• Samuel „SMK-“ Kellner
• Martin „StuFF“ Opatovský
• Marek „Crassus“ Fančovič

Chtěli bychom tímto poděkovat jak hráčům, tak univerzitní organizaci, a především celému portálu PLAYzone. Nemůžeme se dočkat, až vám hráče představíme v prvním kole 2. Tipsport COOL ligy! Cíl je jasný – vyhrát.